Servicetorg

På servicetorget får studenter, ansatte og besøkende hjelp til det meste som skjer på campus.


På servicetorgene kan du få hjelp til følgende:

  • Finne frem på campus
  • Se timeplanen din og få vite hvor du skal være når
  • Sjekke om ansatte er tilstede og hvordan du kan nå dem
  • Hente og aktivere USN-kort
  • Hvordan få digital bekreftelse og karakterutskrift
  • Innlevering av eksamen/oppgaver
  • Post
  • Parkering Porsgrunn

Du kan komme direkte til servicetorget på campus, men er du forhindret fra det kan du ringe via sentralbordet 31 00 80 00.

Åpningstider: Kl. 08.00 - 15.30 
Åpningstider sommer 2021 - Se tabell under

Campus Her finner du oss Epost

Rett innenfor hovedinngangen, til høyre.
Stengt uke 29 og 30

servicetorg.bo@usn.no
Drammen

Rett inn fra hovedinngangen samt i 4.etasje
Stengt uke 27 t.o.m. 30 (Securitas bemanner skranken).

servicetorg.drammen@usn.no
Kongsberg I 5. etasje.
Stengt uke 28 t.o.m. uke 31
servicetorg.kongsberg@usn.no
Notodden

Til venstre innenfor hovedinngangen.
Begrenset åpning - betjent av sentralbord

servicetorg.notodden@usn.no
Porsgrunn I "Glassgata" rett på innsiden av hovedinngangen.
Delvis stengt uke 28 og 29
servicetorg.porsgrunn@usn.no 
Rauland

Ved hovedinngangen til Raulandsakademiet
Stengt uke 26 t.o.m. uke 29

rauland@usn.no
Ringerike Rett innenfor hovedinngangen.
Stengt uke 28 t.o.m. uke 31
servicetorg.ringerike@usn.no
Vestfold Rett innenfor hovedinngangen.
Stengt uke 29.
servicetorg.vestfold@usn.no