Servicetorg

På servicetorget får studenter, ansatte og besøkende hjelp til det meste som skjer på campus.


På servicetorgene kan du få hjelp til følgende:

  • Finne frem på campus
  • Se timeplanen din og få vite hvor du skal være når
  • Sjekke om ansatte er tilstede og hvordan du kan nå dem
  • Hente og aktivere USN-kort
  • Hvordan få digital bekreftelse og karakterutskrift
  • Innlevering av eksamen/oppgaver
  • Post
  • Parkering Porsgrunn

Du kan komme direkte til servicetorget på campus, men er du forhindret fra det kan du ringe via sentralbordet 31 00 80 00.

Åpningstider: Kl. 08.00 - 15.30

Campus Her finner du oss Epost
Rett innenfor hovedinngangen, til høyre. servicetorg.bo@usn.no
Drammen Rett inn fra hovedinngangen samt i 4.etasje. servicetorg.drammen@usn.no
Kongsberg I 5. etasje. servicetorg.kongsberg@usn.no
Notodden Til venstre innenfor hovedinngangen. servicetorg.notodden@usn.no
Porsgrunn I "Glassgata" rett på innsiden av hovedinngangen. servicetorg.porsgrunn@usn.no 
Rauland I fyrste etasje, i korridoren ved biblioteket og PC-lab. servicetorg.rauland@usn.no
Ringerike Rett innenfor hovedinngangen. servicetorg.ringerike@usn.no
Vestfold Rett innenfor hovedinngangen. servicetorg.vestfold@usn.no